Usługi

Jak działa nasza Kwiaciarnia?

Doręczamy nie tylko kwiaty…doręczamy uczucia !1

Wybierz Swój Bukiet

Wybierz jeden z wielu wzorów bukietów. Możesz wybierać według okazji, koloru, typu kwiatów. Bukiety możesz także filtrować względem daty dodania czy ceny, wszystko to ułatwi Ci wybór. Zawsze możesz zwrócić się do Konsultanta Online.2

Złóż Zamówienie w Naszym Sklepie www

Wpisujesz adres, telefon i imię i nazwisko Odbiorcy kwiatów. Za darmo dodajesz swoje życzenia na bilecik. Jeśli nie masz pomysłu, co napisać to w formularzu znajdziesz propozycje na każdą okazję. Twoje dane są poufne, osoba która otrzymuje przesyłkę nie ma wglądu w dane Nadawcy.3

Oczekuj na Podziękowania Twoich Bliskich

W dzień dostawy wyślemy Ci darmowy SMS (na polski numer komórkowy), w którym poinformujemy Cię, że Twoje zamówienie jest w trakcie realizacji. Możesz być pewien, że kwiaty będą świeże i pięknie skomponowane.4

Korzystaj z Rabatów i Promocji Specjalnych

Jeżeli wyrazisz zgodę w trakcie zamówienia na wysyłkę promocji, to będziesz otrzymywał na swoją skrzynkę e-mail promocje i zniżki na kwiaty. Rabaty nawet do 20% i oferty specjalne. Dzięki temu kwiaty wyślesz taniej niż gdzie indziej.

Już teraz zamów piękny bukiet z dostawą za 0zł.

Za co Cenią Nas Klienci?

Jakość produktów: 95%Terminowość Dostaw: 88%Oryginalność wykonania: 75%Obsługa Klienta: 100%

Naszą Kwiaciarnię Charakteryzuje:

Najlepsze opinie

Sprawdź opinie naszych klientów w internecie – są najlepsze wśród kwiaciarni internetowych w Polsce. Jakość mówi sama za siebie.

Dostawa Zawsze Gratis

Doręczymy Twoje zamówienie w każde miejsce w Polsce. Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk i ponad 1000 innych miast. Zawsze za darmo.

Facebook

Śledź nasz profil na portalu społecznościowym Facebook, by otrzymać więcej promocji i być na bieżąco z aktualną ofertą naszej kwiaciarni.

Kochamy to, co Robimy!

Kwiaty to naprawdę nasza pasja i wiemy jak robić to dobrze! Sprawdź nas, a przekonasz się, że wysyłka kwiatów nigdy nie była łatwiejsza.