O nas

Kilka słów o Nas

Działamy od stycznia 2009 roku. Naszą pasją jest przekazywanie emocji za pomocą kwiatów. Naszym głównym celem było stworzenie miejsca, które będzie oferowało jedyne i niepowtarzalne kompozycje kwiatowe i oryginalne prezenty, które można podarować Bliskim w całej Polsce i na całym świecie.

Naszym priorytetem jest świeżość i dbałość o każdy szczegół zamówienia. Zdjęcia umieszczone na naszej stronie internetowej są wzorami, na podstawie których nasi najlepsi floryści tworzą kompozycje doręczane Twoim Bliskim. Staramy się, by każdy z doręczonych bukietów był jak najbliżej ideału przedstawionego na zdjęciu wzorcowym. Dodatkowo przed wysłaniem, każdy bukiet jest sprawdzany pod kątem jakości i świeżości. Dzięki temu możesz być pewien, że bukiet dłużej będzie cieszył oko Bliskiej ci osoby

kwiatki

Nie tylko kwiaty, ale też kosze prezentowe to nasza specjalność. Możesz je wysłać na każdą okazję, a szczególnie często wysyłamy je z okazji Urodzin, Jubileuszu, Dla Mężczyzn i jako prezenty firmowe. Nie każda kobieta lubi też otrzymywać kwiaty, zatem kosz delikatesowy, czy elegancki kosz owocowy to z pewnością strzał w dziesiątkę. Każdy kosz jest oczywiście odpowiednio udekorowany. Możemy również wykonać kompozycję wedle Twoich wytycznych. Po prostu napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, co chcesz doręczyć, a postaramy się to zorganizować.


Podchodzimy indywidualnie do każdego zamówienia, dlatego możesz być pewien, że zadbamy o Twoje zamówienie i o to, by kwiaty dotarły w wyznaczony przez Ciebie dzień do Odbiorcy.

Sprawdź nas i zaufaj nam już dziś!

Zespół Kwiaciarni Internetowej

Co robimy najlepiej?

Kompozycje z kwiatów żywych: 95%Tworzenie Koszy prezentowych: 88%Dekoracje: 75%