Porady

Porady

O kwiatach

Kwiaty towarzyszą człowiekowi przez cale życie, choć na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ważną rolę dla nas odgrywają. Są wykorzystywane w wielu sytuacjach i w różnych celach.

Układanie kwiatów jest sztuką?

Czy układanie kwiatów jest sztuką? Z pewnością TAK! Nasze wieloletnie doświadczenie w branży kwiaciarskiej pozwoliło nam na napotkanie osób, które z pewnością traktują układanie kwiatów jak sztukę i zdecydowanie posiadają talent.

Niezwykłe działanie kwiatów

Kwiaty, mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka. Samo wręczanie kwiatów zbliża z pewnością ludzi do siebie, dzięki takiemu prostemu gestowi ludzie zbliżają się do siebie, jest obecny efekt zaskoczenia, spontaniczności, a to na pewno pomaga w codziennych relacjach z osobą bliską naszemu sercu.

Co oznaczają kolory kwiatów?

Poszczególne kolory kwiatów mają swoje znaczenie. Ważne jest, by o tym pamiętać, gdy wybieramy dla kogoś kwiaty. Zawsze  możemy oddać się w ręce profesjonalnych florystów, którzy podpowiedzą, jakie kwiaty należy wybrać biorąc pod uwagę okazję oraz osobę obdarowywaną. Warto może jednak zapoznać się z podstawowymi informacjami na ten temat, by nie musieć korzystać z pomocy innych osób.

Bukiet Miesiąca

Piękny Bukiet Jak w Niebie:

  • idealny na Urodziny
  • polecany także dla Mężczyzn
  • wyjątkowy styl kompozycji
  • przystępna cena